KLIMATYZATORY

Sprzedaż
Montaż
Serwis

Urządzenia MDV dostępne w Polsce

Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW

CENNIK

SPLITJednostki przeznaczone do montażu na ścianie. Walory tego typu klimatyzatorów to: cicha praca, szybkie chłodzenie i grzanie oraz energooszczędność. Idealne rozwiązanie do mieszkania lub domu.

Klimatyzator serii SPLIT
Aroma

AromaJednostki dostępne u wybranych partnerów firmy AIRCON.

Funkcja TURBOWłączenie tej funkcji powoduje automatyczne uruchomienie wentylatora na najwyższych obrotach, aby jak najszybciej schłodzić pomieszczenie.

1W w trybie czuwaniaW trybie czuwania, poprzez odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów elektronicznych, zużycie energii zostaje ograniczone do 1W. W porównaniu do konwencjonalnych urządzeń pobierających w trybie czuwania 5W uzyskujemy oszczędność do 80%.

Aromatyczny iltrKlimatyzator opcjonalnie wyposażony jest w aromatyczny iltr, który zapewnia uczucie jaśminowej świeżości przez wiele tygodni.

Opcjonalny sterownik przewodowyDla wygody użytkownika oprócz sterownika na podczerwień można zastosować dodatkowy sterownik przewodowy naścienny.


Aroma

All EasyŁatwa instalacjaAll Easy pozwala zaoszczędzić czas przy montażu. Wszystko to dzięki zmodyikowanemu terminalowi podłączeniowemu, masywnej płycie montażowej oraz dużej ilości miejsca na rury i kablowanie.

Łatwy serwisNowy projekt obudowy z uniwersalną płytą sterującą, która jest jednakowa dla każdej wielkości urządzenia. Płyta i elementy elektroniki są bardzo łatwe do zdemontowania, co pozwala na przyspieszenie serwisowania.

Łatwe czyszczenieŁatwe do demontażu iltry mogą zostać wyjęte z urządzenia bez otwierania panelu. Dodatkowo, możliwe do zdemontowania żaluzje sprawiają, że All Easy pozwala skrócić czas czyszczenia klimatyzatora nawet o połowę, w stosunku do standardowych urządzeń.