KLIMATYZATORY

Sprzedaż
Montaż
Serwis

Urządzenia MDV dostępne w Polsce

Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW

CENNIK

OFFICE
STANDARDAroma

Kasetonowe kompaktoweWbudowana pompka skroplinWbudowana pompka skroplin z wysokością podnoszenia do 750 mm, ułatwia rozprowadzenie instalacji odprowadzenia skroplin w przestrzeni nad suitem podwieszanym.

Sterownik przewodowyW porównaniu do sterownika na podczerwień, sterownik przewodowy może być na stałe zamocowany do ściany, co uniemożliwia jego zgubienie.

Praca w niskich temperaturachKlimatyzatory MDV zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby możliwa była ich praca w trybie chłodzenia nawet kiedy temperatura spadnie do -15°C.

Porty On/Off i AlarmNa płycie sterującej jednostki wewnętrznej znajdują się porty do zdalnego włączania klimatyzatora oraz sygnalizacja wystąpienia alarmu Rozwiązanie dedykowane szczególnie dla urządzeń pracujących w pomieszczeniach technicznych.


Aroma

Kasetonowe standardDodatkowe kanały nawiewnePrzygotowane wstępnie otwory w obudowie umożliwiają podłączenie kanału doprowadzającego świeże powietrze oraz podłączenie kanałów doprowadzających schłodzone powietrze z klimatyzatora do dodatkowych nawiewników.

Super płaska konstrukcjaSpecjalnie zaprojektowana jednostka wewnętrzna ma wysokość tylko 205 mm (jednostka 5,3 kW). Umożliwia to montaż limatyzatora w bardzo ograniczonych przestrzeniach miedzystropowych.

Szeroki kąt wylotu powietrzaNapędzane dwoma silnikami żaluzje, umożliwiają regulację kąta wylotu powietrza w zakresie 40°. Pozwala to na dostosowanie kierunku nawiewu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Obwodowy nawiew powietrzaPanel klimatyzatora z dodatkowymi dyszami nadmuchowymi na narożnikach, zapewnia doskonałą dystrybucję powietrza w całym pomieszczeniu.


Aroma

Przypodłogowo
podstropoweDwa sposoby montażuOdpowiednia konstrukcja jednostki sprawia, że klimatyzator może być montowany w dwóch pozycjach: poziomo przy suicie lub pionowo przy podłodze. Znacznie zwiększa to zakres możliwych zastosowań urządzenia.

Porty On/Off i AlarmNa płycie sterującej jednostki wewnętrznej znajdują się porty do zdalnego włączania klimatyzatora oraz sygnalizacja wystąpienia alarmu. Rozwiązanie dedykowane szczególnie dla urządzeń pracujących w pomieszczeniach technicznych.

Funkcja TURBOFunkcja ta ustawia wentylator na najwyższej prędkości obrotowej, aby w krótkim czasie schłodzić pomieszczenie.

Nawiew świeżego powietrzaŚwieże powietrze może być dostarczane do pomieszczenia, aby zapewnić wysoką jakość powietrza wewnątrz klimatyzowanego pomieszczenia.