KLIMATYZATORY

Sprzedaż
Montaż
Serwis

Urządzenia MDV dostępne w Polsce

Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW

CENNIK

MULTIJednostki zewnętrzne

Klimatyzator serii SPLIT
Aroma

Free MatchJednostki zewnętrzne

Free Match – elastyczna instalacjaDo jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć nawet 5 jednostek wewnętrznych. Każda jednostka wewnętrzna może być sterowana indywidualnie. Jednostki wewnętrzne nie muszą być instalowane w tym samym czasie, przez co możliwa jest rozbudowa systemu w zależności od potrzeb użytkownika.

Łatwe czyszczenieDo jednego systemu można podłączyć jednostki ścienne z serii All Easy i Aroma (wydajność: 2.6-7.0 kW) oraz jednostki kasetonowe (wydajność: 2.1-5.3 kW). Łączna długość instalacji może dochodzić nawet do 75 m. Daje to swobodę projektowania oraz duże możliwości w konigurowaniu systemu klimatyzacji w pomieszczeniach o zróżnicowanej aranżacji wnętrz.Aroma

TWINJednostki zewnętrzne

Praca symultanicznaSystem TWIN to dwie jednostki wewnętrzne podłączone do jednego agregatu pracujące symultanicznie. Rozwiązanie to apewnia oszczędność miejsca montażu, poprzez instalację tylko jednej jednostki zewnętrznej przy zachowaniu wymaganej wydajności grzewczej lub chłodniczej w klimatyzowanej przestrzeni. Systemy TWIN są przeznaczone do klimatyzacji dużych pomieszczeń, jak: sale konferencyjne, biura typu open-space, sale bankietowe lub restauracyjne.

1W w trybie czuwaniaW trybie czuwania, poprzez odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów elektronicznych, zużycie energii zostaje ograniczone do 1W. W porównaniu do konwencjonalnych urządzeń pobierających w trybie czuwania 5W uzyskujemy oszczędność do 80%.